Jesteśmy grupą z wieloletnim doświadczeniem, którym lubimy się dzielić z naszymi klientami.

01Unifi - Poznajmy się lepiej

Jesteśmy ekspertami finansowymi w branży kredytowej i ubezpieczeniowej z Poznania. Działamy na rynku już ponad dekadę. Oferujemy bogate doświadczenie i pomoc przy wyborze ubezpieczeń na życie, majątkowych oraz zapewniamy wsparcie w procesie kredytowym. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów, gotowych do nawiązania współpracy na jasnych i przejrzystych dla Klienta zasadach.

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie - oszczędzaj czas i pieniądze.

02Zaufały nam tysiące osób w całej Polsce

Nasza siedziba mieści się w sercu Wielkopolski, Poznaniu, jednakże współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz przedsiębiorcami ze wszystkich zakątków kraju. Udzielamy wsparcia zarówno klientom z pobliskich miejscowości, jak i największych miast Polski. Żyjąc w dobie internetu odległość nie stanowi żadnej przeszkody!

Działając na rynku już od ponad dekady możemy pochwalić się ogromnym zaufaniem, jakie udało nam się zbudować wśród naszych klientów. Zapewniamy ochronę ubezpieczeniową oraz wspieramy w procesie kredytowym całe rodziny. Dzięki temu, że większość naszych usługobiorców pochodzi z poleceń, mamy pewność, że nasi klienci są zadowoleni z proponowanych przez nas usług. Dziękujemy!

03Współpracujemy tylko z najlepszymi

Naszymi partnerami są czołowe przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe i największe polskie banki. Współpracujemy z większością dostępnych towarzystw ubezpieczeniowych. Pomagamy w procesie kredytowym w najlepszych bankach w kraju. Porównując oferty wszystkich współpracujących z nami przedsiębiorstw, możemy przedstawić naszym klientom najbardziej optymalne rozwiązania, dostosowane do ich sytuacji życiowej i majątkowej.